Nasze sklepy
– Centrum Wyposażenia Wnętrz Bartycka24.pl

Branże

Pokaż branże

Nasze sklepy

Fugi Warszawa – daj się zaskoczyć ofercie dostępnej na Bartycka24.pl

Układanie płytek ceramicznych, gresów, klinkierów itp., zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, to niezwykle wymagające zadanie, podczas którego bardzo istotną rolę odgrywają odpowiednio dobrane fugi. Nie wolno bowiem zapominać, że każdy rodzaj płytek wymaga zastosowania właściwych spoin, które oprócz walorów estetycznych, pełnią także szereg innych funkcji, z których najważniejszymi są – ochrona przed wnikaniem brudu i wilgoci pod płytki, zmniejszenie naprężeń pomiędzy płytkami oraz zapobieganie odspajaniu się okładziny, a także zabezpieczenie brzegów płytek przed uszkodzeniami.

Stąd też nie warto bagatelizować kwestii doboru odpowiednich spoin, a co za tym idzie zakup fug należy realizować w wyspecjalizowanych sklepach, takich jak firmy, które znaleźć można na stronie Bartycka24.pl. Dostępna jest tu bowiem zróżnicowana i rozbudowana oferta fug, które, oprócz ogromnej palety kolorów, są materiałami odpornymi na wilgoć, plamy i uszkodzenia z możliwością stosowania ich zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Odwiedź Bartycka24.pl, znajdź idealne fugi i ciesz się trwałością oraz estetyką w Twoim projekcie. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą firm działających przy ul. Bartyckiej 24/26 i skorzystania już dziś z dostępnych tu usług.